KAKAV JE KRALJ NAŠ DEJAN / Lovren poslao moćnu poruku Salahu nakon što je Egipćanin doživio veliko razočaranje

Dejan Lovren i Mohamed Salah u izvrsnim su odnosima još od doba Liverpoola

30.3.2022.
12:11
Screenshot

Nogometaši Senegala ostvarili su plasman na Svjetsko prvenstvo krajem godine nakon pobjeda u završnoj rundi afričkih kvalifikacija. Senegal je na domaćem terenu svladao Egipat nakon boljeg izvođenja jedanaesteraca (3-1). Nakon prve utakmice i 1-0 Egipta istim je rezultatom slavio Senegal na domaćem terenu u Diamniadiju. Gol je postignut već u četvrtoj minuti i to autogol Hamdi Fathija.

POTPUNO NEOČEKIVANO /

Vaha došao do nestvarnog podviga, a potom je primio poziv koji će pamtiti do kraja života

Ostalih 116 minuta mreže su mirovale, a Egipćani se nisu ni malo proslavili ni kod izvođenja jedanaesteraca. Trojica nisu bila precizna, između i ostalih i Salah, dok je Sadio Mane zabio za konačno slavlje Senegala.

Podsjetimo kako su nedavno ove dvije reprezentacije igrale u finalu afričkog Kupa nacija. I tada su o pobjedniku odlučivali jedanaesterci te je i tada Senegal bio bolji.

A nakon neuspjeha Egipta oglasio se hrvatski reprezentativac Dejan Lovren. Razlog je njegov dugogodišnji suigrač iz vremena kad je igrao za Liverpool - Mohamed Salah.

"Mo, glavu gore. Budi ponosan na sebe i na svoju momčad. Dao si sve od sebe. Bog ima veće planove za tebe. Ostani jak, brate", poručio je Lovren.