DEBI KAKAV NIJE MOGAO NI SANJATI: / Rijekin novi adut zabio dva gola u premijernom nastupu

Nogometaši Rijeke u pretposljednjoj su pripremnoj utakmici uoči nastavka hrvatskog prvenstva na svojoj Rujevici svladali Domžale s 3-2.

11.2.2017.
20:02

Gubila je momčad Matjaža Keka s 0-2 poslije prvog poluvremena, ali je u nastavku zaigrala znatno bolje i došla do preokreta, ponajviše zahvaljujući nevjerojatnom debiju Ante Kulušića koji je u petak službeno postao igrač Rijeke.

U RIJEKU JE IPAK SLETJELO JEDNO POJAČANJE: /

'Htio sam se vratiti u Hrvatsku, nadam se da ćemo uzeti naslov'

Očajno prvo poluvrijeme

Slovenci su u prvom poluvremenu došli do dva pogotka prednosti, a strijelci su bili Žan Majer i Petar Franjić. Kek je na odmoru zamijenio petoricu igrača i to je donijelo pomak u igri Rijeke.

Stoper Kulušić, koji je također na poluvremenu ušao u igru, već je u 54. minuti smanjio na 1-2. Samo šest minuta kasnije glavom je zabio Mario Gavranović i donio Rijeci izjednačenje. Dominacija domaćih isplatila se u sudačkoj nadoknadi kada je Kulušić bio najspretniji nakon ubačaja iz kuta.

Pred Rijekom je u utorak još jedna prijateljska utakmica, a proljetni dio prvenstva, u koji ulaze sa šest bodova prednosti pred Dinamom, Kekovi nogometaši otvaraju iduće nedjelje gostovanjem u Osijeku.