SUBAŠIĆ SLAVI NAKON VELIKE DRAME: / Monaco boljim izvođenjem jedanaesteraca izborio polufinale

Monaco Danijela Subašića u utorak navečer plasirao se u polufinale francuskog kupa.

10.1.2017.
23:12
AFP, VALERY HACHE

Mislilo se kako će Sochaux u ovom srazu doći do pobjede i plasmana u polufinale natjecanja. Sochaux je vodio od 16 minute golom Andriatsima i sve do posljednjih minuta susreta imao je prednost. Međutim, u 83. minuti za Monaco se ukazao Joao Moutinho koji je izjednačio na 1-1. I onda je na red došla lutrija jedanaesteraca.

U raspucavanju s bijele točke tragičari Sochauxa bili su Ilaimaharitra, koji je pogodio vratnicu, te Sao, koji je promašio cijeli gol. Danijel Subašić branio je cijelu utakmicu.

U prvoj utakmici četvrtfinala natjecanja koja je bila odigrana u utorak, Nancy je kao gost dobio Nantes 2-0 te također izborio polufinale.