DOBIO JE SVOJE / 'A jbg kad nisi Hrvat': Dani Olmo u društvu Vatrenog epski 'poklopio' suigrača

12.12.2021.
14:31
Marko Lukunic/PIXSELL

Leipzig je u 15. kolu Bundeslige slavio kod kuće protiv Borussije Moenchengladbach (4:1), a svoj prvijenac za istočnonjemački klub je postigao Joško Gvardiol. Hrvatski reprezentativac je u 21. minuti zabio glavom nakon slobodnog udarca Angelina.

Na 2:0 je povećao Silva (33'), Bensebaini je dvije minute prije kraja smanjio na 2:1, da bi pobjedu potvrdili Nkunku i Heinrich u sudačkoj nadoknadi. Gvardiol je odigrao cijelu utakmicu za Leipzig, koji je skočio na sedmo mjesto.

IZVJEŠTAJ IZ BUNDESLIGE /

Joško Gvardiol zabio svoj prvijenac u dresu Leipziga, Bayern preokretom ostao na vrhu

Forsberg ostao bez poziva

Nakon utakmice su se suigrači iz Leipziga Dani Olmo i Joško Gvardiol slikali zajedno, a pritom mu je Olmo čestitao na zabijenom pogotku.

Njihov suigrač Emil Forsberg u šali mu se javio i napisao "hvala što ste me pozvali na druženje", a Olmo mu je na hrvatskom odgovorio "A jbg kad nisi Hrvat."