Damir Mišković / Predsjednik Rijeke nakon teškog poraza od Hajduka: 'Hajduk je jednostavno bio...'

Predsjednik Rijeke Damir Mišković komentirao je za RTL Sport svoje dojmove nakon utakmice.

9.5.2022.
20:39

Derbi vikend iza nas donio je dominantne pobjede dvaju najtrofejnijih hrvatskih klubova. U nedjelju poslijepodne Hajduk neočekivano lagano protutnjao Rujevicom i s 0:3 razbucao Armadinu proslavu rođendana.

Jadranski derbi je riješen u prvih 40 minuta nakon što je uraganskim početkom Hajduk rano došao u prednost iz penala kojeg je prvi topnik lige Marko Livaja rutinerski pospremio iza leđa Nediljka Labrovića.

Ludilo u HNL-u /

Pogledajte kolike su Hajdukove šanse za naslov: Dinamo stavio obje ruke na trofej i u Šibeniku ga planira podići

Predsjednik Rijeke Damir Mišković komentirao je za RTL Sport svoje dojmove nakon utakmice. Njegova će Rijeka prvi put nakon devet godina završiti prvenstvo iza jadranskih rivala.

"Sigurno sam tužan, ali Hajduk je jednostavno bio bolji i treba mu čestitati. Nema tu puno filozofije, nažalost nismo ušli kako treba i izgubili smo utakmicu," rekao je Mišković.

Hajduk nastavio s visokim presingom i iskoristio igru Rijeke

Rijeka je bila poprilično indisponirana, a Splićani se nisu zadovoljili minimalnom prednošću te su pritiskali i dalje što je rezultiralo s još dva pogotka u završnici prvog poluvremena.

"Definitivno svi očekuju pobijediti u Splitu i osvojiti Kup. Definitivno s drukčijim pristupom i načinom. Rijeka zbilja nije izgledala dobro. Svaka utakmica kada izgubiš utječe na ovaj ili onaj način na sve nas. Ali oni su profesionalci, moraju dati sve od sebe i pobijediti utakmicu u Splitu.