SJAJNO POGODIO / Dalićev miljenik ušao s klupe i donio pobjedu Bayernu: Prekinuo 'post' i zabio nakon 14 mjeseci

Hrvatski reprezentativac pokušava se nametnuti Tuchelu, a ovakvim igrama to će i postići

29.7.2023.
16:15

Hrvatski nogometni reprezentativac Josip Stanišić bio je jedini strijelac u prijateljskom ogledu u Tokyju, u kojem je njegov Bayern s 1-0 pobijedio japanskog prvoligaša Kawasaki Frontale.

'U NEVJEROJATNOJ FORMI' /

Englezi su totalno okrenuli ploču oko Perišića: 'Mogao bi doživjeti procvat u Tottenhamu'

Hrvatski nogometaš u igru je ušao početkom drugog poluvremena, a u 57. minuti je bio strijelac pogotka vrijednog pobjede Bavaraca. Odigrao je Stanišić, nakon oduzete lopte, akciju s Gravenberchom te je lijepo naciljao suparničku mrežu za pobjedu Bayerna.

Bio je to prvi Staniševićev pogodak u dresu prve momčadi Bayerna nakon sredine svibnja prošle godine kada je u prvenstvom dvoboju dao pogodak protiv Wolfsburga.

Bayern je aktualni prvak Bundeslige, a novu sezonu će otvoriti gostovanjem u Bremenu kod Werdera 18. kolovoza. Prva iduća prijateljska utakmica je ona protiv Liverpoola, 2. kolovoza.