DALIĆ NAKON PORAZA OD BRAZILA: / Moramo vidjet gdje smo griješili, ali zadovoljan sam prvim poluvremenom

Izbornik je bio optimističan unatoć porazu

3.6.2018.
18:12
AFP PHOTO / Oli SCARFF

Hrvatska je na Anfieldu poražena od Brazila 2-0, pogocima Neymara (68.) i Roberta Firmina (93.). Nakon utakmice, za HRT je svoj komentar dao i izbornik hrvatske reprezentacije Zlatko Dalić.

Izbornik je pričao o dojmu nakon utakmice, pojedinim igračima i pripremama za Rusiju.

POGLEDAJTE KAKO NAM JE NEYMAR PRESUDIO: /

Digao se s klupe i 23 minute i 33 sekunde kasnije sve je bilo gotovo

"Moramo biti stabilni, izvući pouku, vidjet gdje smo griješili. Nećemo se pokolebat", rekao je Dalić.

"Zadovoljan prvim poluvremenom, falilo je pasa, bili smo kompaktni i dobri u bloku. Igrači su bili umorni", dodao je.

Pohvalio je Rebića

"Rebić je bio dobar, falio je taj gol. Moramo biti još kompaktniji. Vida je riješenje na lijevoj strani za Messija, budući da se on izvlači desno

Dali smo šansu nekim igračima pa je bala koncentracija, a onda te Brazil kasni.

Ćaleta-Car je imao dobru sezonu, kad ćemo mu dat šansu ako ne sada? Ćorluka se još vraća u ritam", zaključio je izbornik Dalić.