ČUDESNI OLMO U 15 MINUTA NAPRAVIO DARMAR: / Pogledajte zašto za senzacionalnim Španjolcem luduje pola Europe

Dani Olmo pokazao kakva je klasa

30.7.2019.
22:28
PIXSELL/Screenshot

Fantastični 21-godišnji mladi reprezentativac Španjolske Dani Olmo u utorak je navečer na praznom Maksimiru, u uzvratnoj utakmici 2. pretkola Lige prvaka protiv Saburtala, pokazao zašto ga u svojim redovima želi pola Europe. Trener hrvatskog prvaka Nenad Bjelica svom je najboljem igraču, koji čeka rekordni transfer za klub koji teško da se neće dogoditi, gotovo nemoguće, protiv Gruzijaca dao 15 minuta na raspolaganje, a ovaj odmah asistirao za jedan gol i zabio drugi.

NENAD BJELICA OTKRIO ISTINU: /

'Zeznuli su me. Olmo je u glavi kao armirani beton, a Petković se riješio mušica'

U 89. minuti Bruno Petković je zabio upravo na Olmovu asistenciju...

A da ova utakmica ne prođe bez njega kao strijelca pobrinuo se u 93. minuti kad je poput majstora postigao zgoditak. Tako je odmah u prvoj utakmici za Dinamo u novoj sezoni još jednom pokazao kolika je to klasa od igrača. Taj pogodak možete vidjeti - OVDJE.

"Ja sam igrač Dinama, tu sam sada i to je to", kratko je rekao Olmo nakon utakmice u mix zoni okupljenim novinarima o transferu.

Što se tiče dvoboja, Španjolac je istaknuo:

"Još uvijek mi treba malo treninga do one pune forme, tek tjedan dana sam u treningu. Sretan sam zbog pobjede i minuta koje sam dobio u ovoj utakmici. Bilo je teško u prvom poluvremenu, ali zabili smo tri komada i sad smo zadovoljni", izjavio je Olmo.

Nogometaši Dinama izborili su plasman u 3. pretkolo Lige prvaka nakon što su u uzvratnom susretu pred praznim tribinama maksimirskog stadiona pobijedili gruzijskog prvaka Saburtalo sa 3-0 i tako potvrdili pobjedu 2-0 iz prve utakmice. "Modri" su u prvom susretu u Tbilisiju slavili sa 2-0, no u uzvratu je bilo teže nego što se očekivalo. Gruzijci su u prvom poluvremenu imali tri lijepe prilike i mogli su šokirati hrvatskog prvaka.

Liga prvaka, 2. kolo kvalifikacija DINAMO (HRV) - Saburtalo (Gru) 3-0 (ukupno 5-0) (Oršić 77, Petković 89, Olmo 90+4) Valletta (Mlt) - Ferencvaros (Mađ) 1-1 (2-4) (Fontanella 27-11m / Nguen 60) APOEL (Cip) - Sutjeska (CG) 3-0 (4-0) (Pavlović 13, 25, 66) Kalju (Est) - Celtic (Ško) 0-2 (0-7) (Kulinits 10-ag, Šved 90+3) Maccabi Tel Aviv (Izr) - Cluj (Rum) 2-2 (2-3) (Blackman 15, Cohen 48 / Culio 19-11m, Rondon 42) Basel (Švi) - PSV (Niz) 2-1 (2-3) (Comert 8, van Wolfswinkel 68 / Bruma 23) Olympiakos (Grč) - Plzen (Češ) 4-0 (4-0) (Guilherme 51, Guerrero 70, Reznik 73-ag, Semedo 82)

U srijedu će igrati HJK (Fin) - C. zvezda (Srb) (18.00) (prva utakmica 0-2) AIK (Šve) - Maribor (Slo) (19.00) (1-2) Qarabag (Aze) - Dundalk (Irs) (19.00) (1-1) Rosenborg (Nor) - BATE (Bje) (19.00) (1-2) Kopenhagen (Dan) - TNS (Wal) (19.45) (2-0)