ČUDESNI NEYMAR SRUŠIO I UNITED: / Brazilac ponovno pokazao zašto za njega PSG nudi 222 milijuna eura

27.7.2017.
8:41

I dok se Neymarov odgovor na PSG-ovu želju da ga dovede još čeka jer sjajni Brazilac razmišlja da li da napusti Camp Nou ili ne, na terenu se čini da Brazilac uživa u tome. Nakon što je s dva gola srušio Juventus u International Champions Cupu, sada je Neymar donio Barceloni i pobjedu nad Manchester Unitedom 1-0.

Neymaru je svoj treći pogodak na turneji postigao u 31. minuti. Ivan Rakitić je bio u udarnom sastavu Ernesta Valverdea, koji je igrao samo u prvih 45 minuta.

ZIDANE NIJE VJEROVAO ŠTO SE DOGAĐA: Manchester City osramotio Real Madrid za samo 45 minuta, nastupili i Modrić i Kovačić

U noći sa subote na nedjelju Manchester City će u Nashvilleu odigrati posljednju utakmicu na turneji protiv Tottenhama (točno u ponoć). Iste večeri (1.30 sati) u Miamiju će se sudariti Real Madrid i Barcelona, a u nedjelju (22 sata) će u Foxboroughu snage odmjeriti Roma i Juventus.