CRYSTAL PALACE - LEICESTER CITY 1:1: / Lisice su sad druge na ljestvici, izjednačili su se s Evertonom

Leicester City drugi sa 29 bodova

28.12.2020.
19:24

U prvom susretu 16. kola engleskog nogometnog prvenstva Crystal Palace i Leicester City su danas odigrali 1:1. Pogodak za domaćine zabio je Wilfried Zaha u 58. minuti, a izjednačio je za LisiceHarvey Barnes u 83. minuti.

ODGOĐENA UTAKMICA EVERTONA I MAN CITYJA SVEGA NEKOLIKO SATI PRIJE POČETKA: /

Koronavirus u redovima Građana

Lisice imale penal

Gosti su u 19. minuti imali jedanaesterac, no Španjolac Guaita je odlično obranio udarac Nigerijca Kelechija Iheanacha. Leicester City je sada drugi sa 29 bodova koliko ima i Everton, dok je na vrhu Liverpool s tri boda više.

Večeras se još sastaju Chelsea i Aston Villa, dok je susret Everton - Manchester City odgođen zbog nekoliko pozitivnih slučajeva na koronavirus u redovima Cityja.

U utorak i srijedu je na rasporedu preostalih sedam susreta ovoga kola.

REZULTATI: Crystal Palace - Leicester City 1-1 (Zaha 58 / Iheanacho 19) Chelsea - Aston Villa (večeras)

U utorak: Brighton & Hove Albion - Arsenal Burnley - Sheffield United Southampton - West Ham United West Bromwich Albion - Leeds United Manchester United - Wolverhampton Wanderers

U srijedu: Tottenham - Fulham Newcastle United - Liverpool