CRNO SE PIŠE RIJEKI U EUROPA LIGI: / Napoli pregazio neprepoznatljivo lošu Atalantu. Pašalić i društvo doživjeli pravi debakl

Napoli je pitanje pobjednika riješio s tri pogotka u razdoblju od 22. do 30. minute

17.10.2020.
17:41

Suparnik Rijeke u skupini F nogometne Europske lige Napoli u prvom je susretu 4. kola talijanskog prvenstva na svom San Paolu uvjerljivo svladao Atalantu sa 4-1 (4-0).

Napoli je pitanje pobjednika riješio s tri pogotka u razdoblju od 22. do 30. minute, dvostruki je strijelac bio Meksikanac Lozano (22, 27), a treći gol postigao je Politano (30). I prije odlaska na odmor Osimhen (42) je povisio na 4-0, da bi u nastavku Lammers (69) tek ublažio poraz gostiju.

October 17, 2020, Naples, Campania, Italy: During the Italian Serie A Football match SSC Napoli vs FC Atalanta on October 17, 2020 at the San Paolo stadium in Naples..In picture: PASALIC,Image: 564034600, License: Rights-managed, Restrictions: , Model Release: no

Hrvatski reprezentativni veznjak Mario Pašalić odigrao je čitav susret za Atalantu, dok je Boško Šutalo ostao na klupi gostiju. Napoli je ovom pobjedom stigao na treće mjesto s osam bodova, jednim manje od druge Atalante. Na vrhu je Milan s devet bodova i susretom manje. Rijeka i Napoli igrat će međusobno u Rijeci 5. studenoga u susretu 3. kola, te u Napulju 26. studenoga u 4. kolu.