CRISTIANU SU JUČER NAPRAVILI DVIJE STVARI KOJE NAJVIŠE MRZI: / Jednu je nekako 'progutao', a onda je potpuno izgubio živce

Iako nije zabio, Cristiano Ronaldu je ovo bila 174. europska klupska utakmica po čemu se po broju nastupa izjednačio s Paolom Maldinijem

7.11.2019.
17:12

Juventus je u sinoćnjem dvoboju golom Douglasa Coste u 93. minuti slavio protiv Lokomotiva s 2:1 i osigurao plasman u osminu finala.

Stara dama povela je već u 4. minuti kada je Cristiano Ronaldo pucao iz slobodnog udarca iz velike daljine, vratar domaćih Guilherme propustio je loptu kroz noge, a pogodak je na gol-liniji potvrdio Aaron Ramsey.

GREŠKE KOJE BI BJELICU MOGLE SKUPO STAJATI: /

Izdvajamo dva propusta o kojima gotovo nitko neće pisati. Što reći na ovo? Šteta...

Iako smo zanali viđati Ronalda kako se ljuti kad mu netko na ovakav način oduzme pogodak, u ovoj je situaciji ostao portugalski golgeter nasmijan te je proslavio svoj pogodak sa suigračima, iako je u trenutku pogotka izgledao malo smrknuto.

Druga rak-rana Cristiana Ronalda su izmjene, naučili smo to kroz njegovu karijeru. Čovjek jednostavno ne voli biti izvađen iz igre, a jučer je svojom ljutitom reakcijom pokazao što misli o Mauriziju Sarriju i njegovom potezu.

"Bio sam već nervozan zbog toga na poluvremenu. Kasnije, kad sam vidio kakvi su njegovi pokreti bili tijekom jednog sprinta, nije mi se to nimalo svidjelo. Izvadio sam ga iz igre jer me bilo strah da se ne ozlijedi", rekao je Sarri nakon utakmice.

Iako nije zabio, Cristiano Ronaldu je ovo bila 174. europska klupska utakmica po čemu se po broju nastupa izjednačio s Paolom Maldinijem, a Portugalac sada lovi rekord, koji drži vratar Real Madrida Iker Casillas, koji je odigrao 188 utakmica u Europi nastupajući za Real i Porto. Vedran Ćorluka je odigrao cijelu utakmicu za Lokomotiv.