ŽUTA MINUTA / Cristiano Ronaldo izgubio živce i podivljao na hrvatskog trenera Dinka Jeličića

Nakon poraza u Kupu, Ronaldov al-Nassr doveo se u situaciju da možda neće osvojiti niti jedan trofej u Saudijskoj Arabiji

25.4.2023.
8:31
profimedia.hr

Saudijski Al Nassr je u ponedjeljak izgubio u polufinalu Kraljevog kupa od Al Wehde 1-0.

Tako se momčad za koju igra Cristiano Ronaldo dovela u situaciju da možda neće osvojiti nijedan trofej u Saudijskoj Arabiji. Sada im je presudio Beauguel golom u 23. minuti. Al Nassru nije pomogla ni činjenica da su od 53. minute nakon drugog žutog kartona Al Hafitha igrali s igračem manje.

Tijekom over utakmice ronaldo nije pokazao ništa dobro, već se samo istaknuo velikom nervozom, a na njegovoj meti našao se i njegov trener, hrvatski stručnjak koji sjedi na klupi Al-Nassra Dinko Jeličić.

Urlao na Hrvata

Na poluvremenu je Ronaldo vikao i ljutito gestikulirao prema klupi, a španjolski AS piše:

"Očajni Ronaldo bijes je izrazio tako što je odlazeći prema tunelu urlao na svog trenera Dinka Jeličića, tražeći objašnjenje od njega."