CITY SLAVIO USRED LIVERPOOLA I PREUZEO VRH: / Prvaci s dva gola u sudačkim nadoknadama riješili pitanje pobjednika

Sastav iz Manchestera ima superiornu razliku pogodaka.

6.2.2019.
23:04

Nogometaši Manchester Cityja vratili su se na prvo mjesto ljestvice engleskog prvenstva nakon gotovo dva mjeseca zahvaljujući 2-0 (1-0) gostujućoj pobjedi protiv Evertona na Goodison Parku u unaprijed odigranoj utakmici 27. kola igranoj u srijedu.

Zabijali Laporte i Jesus

Oba pogotka City je postigao u sudačkim nadoknadama, u drugoj minutu dodatka prvog poluvremena precizan je bio Aymeric Laporte, da bi u sedmoj minuti dodatnog vremena u drugom dijelu pobjedu potvrdio Gabriel Jesus.

City se tako bodovno izjednačio s drugim Liverpoolom, oba kluba imaju po 62 boda, ali sastav iz Manchestera ima superiornu razliku pogodaka iako Liverpool ima utakmicu manje odigranu. Posljednji put City je bio na vrhu 8. prosinca. Everton je u sredini ljestvice, deveti sa 33 boda.