Registracija
Ako imaš Voyo pretplatu, registriraj se istim e-mailom i čitaj net.hr bez oglasa! Saznaj više
Toggle password visibility
Toggle password visibility
Već imaš račun?
Obnovi lozinku
Nogomet /

'U svakoj normalnoj državi Mamić bi završio u zatvoru ili ludnici'

'Nisam više simpatizer Dinama zbog Zdravka Mamića. Draži mi je Hajduk! Samo zbog Mamića.

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx

Trener tuzlanske Slobode ponovno je progovorio o kumu koji ga je 'otjerao iz hrvatskog nogometa'.

"Pare, pare sine moj čine ga moćnim. Toliko se osilio da se jadan ministar Jovanović koprca u Mamićevoj mreži. Znaš kako on osvaja sve te trofeje? Tako što on amenuje tko će suditi, tko će biti na kojoj listi... I tako stvara poslušnike. Ni u Bosni, gdje misle da ima svega i svačega, on ne bi mogao proći. U svakoj normalnoj državi Mamić bi završio u zatvoru ili ludnici", izjavio je Ćiro za Dnevni Avaz i dodao:

''Pa, u kojoj to ligi, osim u HNL, imate dva bratska kluba. Mamić je napravio Lokomotivu da bi mogao računati na sigurne bodove. Drugi su u startu u neravnopravnom položaju. Hrvatska liga nema smisla ako jedan čovjek drži sve pod kontrolom. Ako kaže u narednih deset godina Dinamo će vladati i to ostvari, onda je za doživotni zatvor. Mamić je u svim mogućim sukobima interesa".

Trener svih trenera komentirao je i aktualnu situaciju na tablici bosanskohercegovačke lige.

"Jarni će sa Sarajevom biti prvak BiH! Neka mi oproste u Želji, Borcu, Širokom, ali tim s Koševa ima najboljeg trenera", poručio je Ćiro.

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike
Pročitaj i ovo
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Regionalni portali
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike