ČINI SE DA JE NEYMAR ZABORAVIO DA JE IKADA BIO U BARCELONI: / Brazilski superstar pokazao kako je reagirao kada je PSG zabio njegovom bivšem klubu

Neymar je član PSG-a od 2017. godine, a prije toga je igrao za Barcelonu

17.2.2021.
21:20

Aktualni europski doprvaci, nogometaši Paris Saint-Germaina pred praznim tribinama Camp Noua ostvarili su veliku 4-1 (1-1) pobjedu nad Barcelonom i napravili veliki korak ka plasmanu u četvrtfinale Lige prvaka.

PSG DEKLASIRAO BARCELONU, LIVERPOOL SIGURAN PROTIV LEIPZIGA: /

Čudesni Mbappe hat-trickom razbio Katalonce

Katalonci su poveli u 27. minuti, kad je precizan izvođač kaznenog udarca bio Lionel Messi. No, PSG je već u 32. minuti izjednačio prvim pogotkom Kyliana Mbappea. Isti je igrač po drugi put mrežu zatresao u 65. minuti. Za 3-1 pogodak glavom postigao je 20-godišnji talijanski napadač Moise Kean na ubačaj Paredesa. Utakmicu je 'hat-trickom' zaključio Mbappe koji je u 85. minuti preciznim udarcem završio odlično izveden kontrapad.

Gledao na TV-u

U pariškoj momčadi protiv Barcelone nije bilo njihove prve zvijezde, Brazilca Neymara koji je taj susret morao propustiti zbog ozljede, no njegov izostanak nije smetao PSG-u koji je u potpunosti deklasirao barcu.

Dan nakon te utakmice Neymar je na Twitteru objavio snimku na kojoj se vidi kako slavi jedan Mbappeov pogodak. Neymar je, podsjetimo, upravo iz Barcelone 2017. godine stigao u Pariz, a od tada ga se puno puta povezivalo s povratkom u Kataloniju.

Tamo su ga ponovno htjeli vidjeti bivši suigrači i navijači, no čini se da se Brazilac u potpunosti posvetio PSG-u i svim srcem slavi njegove uspjehe, što je jako dobro vidljivo na ovoj snimci.

OVDJE pogledajte njegovu reakciju kad je Mbappe zabio Barceloni.