Premier liga /

Chelsea s lakoćom svladao West Ham i zasjeo na drugo mjesto. Čekićari nastavljaju crni niz

Londonski derbi ipak je bio plave boje

21.9.2024.
15:34
profimedia

U prvoj utakmici 5. kola engleskog nogometnog prvenstva Chelsea je kao gost svladao West Ham United sa 3-0 (2-0).

BIVŠI HAJDUČKI DRAGULJ /

Nekadašnja mlada zvijezda visoko puca: 'Želim se nametnuti Guardioli, a mogu i do reprezentacije'

Gosti su nakon manje od 20 minuta već imali prednost od 2-0 golovima Jacksona (4, 18), a konačni rezultat postavio je Palmer (47) na samom startu drugog poluvremena.

Trećom gostujućom pobjedom u sezoni Chelsea je nakratko skočio na drugo mjesto ljestvice sa 10 bodova, koliko imaju i treći Arsenal te četvrti Newcastle United, dok dva boda više ima vodeći Manchester City.

West Hamu je ovo treći domaći poraz u isto toliko utakmica te je trenutačno 14. s četiri boda.