CAVANI ZABIO SUBAŠIĆU: / Francuski derbi završio podjelom bodova

U derbiju 22. kola francuskog nogometnog prvenstva PSG i Monaco su odigrali 1-1 čime je momčad iz Kneževine preuzela vrh ljestvice Le Championnata.

29.1.2017.
23:15
AFP, JEAN-SEBASTIEN EVRARD

Domaćin je poveo golom Edinsona Cavanija iz jedanaesterca u 81. minuti, no u posljednjim trenucima susreta izjednačio je Bernardo Silva. Za goste je branio Danijel Subašić.

U ranije odigranom susretu Nica je pobjedila Guingamp 3-1. Golove za Nicu zabili su Alassane Plea (11), Jean Michel Seri (38) i Mario Balotelli (87), dok je pogodak za goste zabio Jimmy Briand (63).

U nedjelju je igran i dvoboj između Toulousea i St Etiennea, a gosti su slavili 3-0.

Domaćin je nakon utakmice imao velikih prigovora na suđenje jer je sudac Bartolomeu Varela dosudio dva kaznena udarca za St Etienne, a u 47. minuti i isključio braniča Toulousea Somalija. Golove za goste zabili su Nolan Roux (9-11m, 67-1m) i Kevin Monnet-Paquet (55).