BELGIJCI NA KOLJENIMA / Hladnokrvni Petković opet s bijele točke matirao nemoćnog vratara Genka, Boysi u deliriju

Nakon novog gola tribine s Boysima su eksplodirale

30.9.2021.
22:45
Screenshot/Arenasport

Nogometaši Dinama na senzacionalan su način završili prvo i otvorili drugo poluvrijeme protiv Genka u drugom kolu Europske lige. U desetoj minuti Luka Ivanušec doveo je Modre u vodstvo nakon fenomenalne akcije Arijana Ademija.

MODRI SA STILOM ZAVRŠILI PRVO POLUVRIJME /

Petković majstorijom s bijele točke 'uništio' Genkovog vratara

Imao je potom Genk nekoliko izgladnih šansi, ali ih nisu iskoristili. Kazna im je došla u 45. minuti kada je Bruno Petković zabio s bijele točke.

Toma je pogodio Duju Čopa po nogama i VAR-soba je javila da to mora biti kazneni udarac.

U 66. minuti Petković je dao još jedan gol s bijele točke. Daniel Munoz povukao je Oršića u kaznenom prostoru i dobio direktan crveni, nakon čega je Petković zabio za 3:0. Gol pogledajte ovdje.