BROZOVIĆEVA NEVJEROJATNA GLUPOST: / Vatreni odveo Inter u poraz i ugasio mu nade u Ligu prvaka

Nogometaši Sampdorije svladali su u Milanu Inter s 2-1 (0-1) i tako ostvarili prvu gostujuću pobjedu protiv Nerazzurra nakon punih 20 godina.

3.4.2017.
23:13
Screenshot

Inter je poveo sretnim golom Danila D'Ambrosija (35), ali u nastavku je uslijedio preokret. Prvo je Patrik Schick (50) poravnao iz zaleđa, da bi pobjedu Sampdoriji osigurao Fabio Quagliarella (85) iz jedanaesterca nakon što je Marcelo Brozović igrao rukom u svom kaznenom prostoru.

NI ZA 50 MILIJUNA EURA: /

Klub ne želi ni čuti za prodaju Vatrenog, mnogi će velikani ostati razočarani

Perišić izašao prije gola

Brozović je odigrao čitav susret za Inter, a Ivan Perišić je igrao do 78. minute, dok su Lorenco Šimić i Ante Budimir ostali na klupi Sampdorije.

Deveta Sampdoria sada ima 44 boda, dok je Inter ostao šesti s 55. Na vrhu je Juentus sa 74 boda, šest više od druge Rome.