Marcelo Brozović odlazi sa San Sira u velikoj razmjeni igrača
Pojavile su se glasine prema kojima će hrvatski veznjak otići sa San Sira
Iako je ove sezone početni sastav Intera bio nezamisliv bez Marcela Brozovića, po talijanskim medijima počelo se pisati da bi Vatreni mogao napustiti San Siro. Corriere dello Sport pozabavio se time kako bi Antonio Conte mogao dovesti Tottenhamovog Tanguya Ndombelea ili Chelseajevog N’golo Kantea.
Prema njima dvije su opcije - razmjena igrača, ili prodaja kako bi prikupili sredstva za nova pojačanja. Inter je posljednjih dana bio povezivan s obojicom francuskih veznjaka, koje njihovi klubovi procjenjuju na 50 milijuna eura.
Kako se za sada čini Lautaro Martinez je bliže ostanku nego prelasku u Barcelonu, pa su navodno Brozović i Milan Škriniar kandidati za prodaju kako bi se klub zaradio i doveo pojačanje koje Conte želi. Dodaju kako niti jedan od te dvojice igrača, znači i Brozović, koji je bio ključni igrač cijele sezone, Conte više ne smatra toliko bitnim za svoju momčad.
No, naglašavaju kako je ipak Škriniar bliže izlaznim vratima nego Hrvat.
403 Forbidden
EP RUKOMET