A BAREM NEŠTO / Borna Sosa upisao sjajnu asistenciju u teškom porazu svog Stuttgarta protiv Borussije, to mu je već sedma

Sosa je u 35. minuti uputio prizemni ubačaj kojega je Thiago Tomas pretvorio u pogodak

4.11.2022.
23:06

Hrvatski nogometni reprezentativac Borna Sosa bio je asistent za jedini pogodak Stuttgarta u 1-3 (1-2) porazu na gostovanju kod Borussije u Moenchengladbachu u prvom susretu 13. kola njemačkog prvenstva.

Sosa je u 35. minuti uputio prizemni ubačaj kojega je Thiago Tomas pretvorio u pogodak kojim je smanjio zaostatak Stuttgarta na 1-2 u tom trenutku.

Borussia je u prvih pola sata povela sa 2-0 golovima Hofmanna u 4. i Thurama u 25. minuti, a oba je puta asistent bio Plea. Konačni rezultat je u četvrtoj minuti sudačke nadoknade postavio Herrmann.

Sosa je odigrao čitav susret za Stuttgart i upisao je sedmu asistenciju ove sezone.

Borussia je ovom pobjedom stigla na sedmo mjesto ljestvice sa 19 bodova, dok je Stuttgart ostao 15. sa 11 bodova.

Na čelu je Union Berlin sa 26 bodova, jedan manje ima drugi Bayern.