Registracija
Ako imaš Voyo pretplatu, registriraj se istim e-mailom i čitaj net.hr bez oglasa! Saznaj više
Toggle password visibility
Toggle password visibility
Već imaš račun?
Obnovi lozinku
Nogomet /

Bomba iz Londona: Mamić uspio realizirati posao godine za Dinamo?

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx

Iako je Zdravko Mamić hrabro kazao kako ove zime neće prodavati, čini se da je to bila još jedna isprazna njegova izjava. Zašto to pišemo? Londonski Metro donosi kako je Arsenal u završnim pregovorima sa Mamićem oko dovođenja Marcela Brozovića na Emirates, te da je pitanje dana kada će sjajni hrvatski veznjak postati novi igrač Arsena Wengera. Kada je Dinamo gostovao u Glasgowu protiv Celtica, Zdravko Mamić je, navodno, pokušao dogovoriti posao s Arsenalom u Londonu. Nakon što je londonski velikan poslao prvu ponudu za Brozovića (spominjala se cifra od 6,4 milijuna eura), Dinamo je to odbio, igrajući se "nedostižnoga".

Ali, drugu očito nije. Arsenal je Mamiću ovoga puta plasirao poboljšanu ponudu i Dinamo je zagrizao. Sad Brozović treba dogovoriti sve uvjete s londonskim klubom.

"Hrvatski Xavi", kako Brozovića zovu u Engleskoj, jako je cijenjen na europskom tržištu, a svojim ovosezonskim igrama u dresu Dinama itekako je skrenuo interes na sebe.

Što se tiče samog iznosa transfera, on još nije poznat, ali nagađa se da Mamić za Brozovića traži oko 10 milijuna eura.

//www.youtube.com/embed/jd1qS7KPENU

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike
Pročitaj i ovo
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Regionalni portali
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike