BIVŠI DINAMOV NAPADAČ OPET JE BIO ČOVJEK ODLUKE: / Soudani zabio u zadnjoj minuti i spasio Nottingham Forrest

Alžirac ne prestaje zabijati za Engleze koje je pojačao ovog ljeta kad je stigao iz Dinama

18.8.2018.
19:42
Screenshot

El Arabi Hillal Soudani, donedavni igrač zagrebačkog Dinama, brzo je postao važnim faktorom momčadi Nottingham Foresta u koju je ovog ljeta stigao u transferu teškom oko dva milijuna eura. U 4. kolu Championshipa slavni engleski klub remizirao je na gostovanju kod Wigana 2:2, a upravo ih je Soudani spasio od poraza.

Opet čovjek odluke

Nottingham Forest imao je u prvoj minuti sudačke nadoknade priliku iz jedanaesterca koji je izveo Lewis Grabban, ali njegov udarac obranio je vratar Wigana obranio. Međutim, na odbijenu loptu najspretnije je reagirao Soudani i zatresao mrežu za konačnih 2:2.

Soudani je ušao u igru u 54. minuti, a u zadnja tri kola ovo mu je drugi pogodak za englesku momčad. U utakmici protiv Readinga također je bio čovjek odluke kada je zabio za pobjedu od 1:0 i odnio tri boda svojoj momčadi.