BILIĆEV AL-ITTIHAD I DALJE POSLJEDNJI U PRVENSTVU: / Neslavni debi bivšeg hrvatskog izbornika u Saudijskoj Arabiji

Slaven Bilić je vodio svoj novi klub prvi puta u saudijskom prvenstvu

19.10.2018.
22:13

Slaven Bilić je danas debitirao na klubi Al-Ittihada, ali rezultat nije bio onakav kakvog je hrvatski strateg očekivao.

Al-Ittihad je bio favorit u utakmici protiv Ohoda, unatoč tome što je u lošoj formi u domaćem prvenstvu. Al-Ittihad je tako i dalje ostao bez pobjede, budući da je sa Ohodom odigrao 1-1, unatoč tome što je Bilićeva momčad od 53. minute imala i brojčanu prednost na terenu.

Al-Ittihad spašavao bod

Na kraju se Al-Ittihad morao boriti i da spasi jedan bod, budući da je Ohoda povela u 68. minuti pogotkom Ribamara. Srećom po bivšeg izbornika, njegova momčad je izjednačila samo četiri minute kasnije.

Al-Ittihad je tako ostao na posljednjem mjestu prvenstvene tablice, sa samo dva boda, čak 16 bodova manje od vodećeg Al Nassra.