BILIĆ OSTAVIO NAVIJAČE U NEVJERICI: / 'Što se upravo dogodilo? Je li West Ham ovo stvarno napravio?'

Velika pobjeda West Hama protiv Tottenhama u osmini finala Liga kupa izazvala je brojne reakcije na društvenim mrežama.

25.10.2017.
23:33

Spursi su na poluvremenu vodili 2:0, da bi u nastavku momčad Slavena Bilića stigla do velikog preokreta i upisala pobjedu od 3:2.

Junak West Hama s dva gola bio je Ander Ayew, dok je pobjednički gol dao Ogbona.

Ovakav rasplet došao je momčadi Mauricija Pochettina u najgorem trenutku jer ih u subotu na Old Traffordu očekuje derbi s Manchester Unitedom.

Iako je poraz upisan u Liga kupu, natjecanju koje se najmanje cijeni u Engleskoj, zasigurno će ih boljeti zbog načina na koji je došlo do njega.

S druge strane, ovo je za Slavena Bilića vjerojatno bila utakmica spasa. Veliki povratak zasigurno će West Hamu biti dodatan vjetar u leđa pogotovo jer će se atmosfera u svlačionici sasvim sigurno radikalno promijeniti.

Ovakav rasplet utakmice izazvao je, inače, nevjericu među navijačima.

"West Ham... Što se, k vragu, događa?", "Je li West Ham ovo stvarno napravio?", "Kakav povratak, igrači su se borili za Bilića", "Veliki Bilić sačuvao je večeras posao", "Moglo se vidjeti da nekoliko naših igrača podupire Bilića. Ja ne, ali kakva je ovo večer bila", neki su od komentara.