BETIS - SEVILLA 1:1: / Rakitić igrao drugo poluvrijeme u jednom od najvećih španjolskih derbija; 'Pustili smo da nam pobjegnu bodovi'

Sevilla povela, Betis izjednačio

2.1.2021.
19:45

U jednom od najvećih španjolskih nogometnih derbija Real Betis i Sevilla su odigrali 1:1, a hrvatski reprezentativac Ivan Rakitić je za goste igrao drugo poluvrijeme.

Lucas Ocampos of Sevilla FC and Cesar Lainez of Real Betis during the La Liga match between Real Betis v Sevilla FC played at Benito Villamarin Stadium on January 2, 2021 in Sevilla, Spain.,Image: 580479489, License: Rights-managed, Restrictions: *** World Rights Except Japan, Spain, France and The Netherlands ***, Model Release: no

REAL DOVODI MEGAZVIJEZDU PREMIER LIGE? /

Bomba iz Engleske, Kraljevi stvaraju supermomčad; Lukavi Perez otkrio sve karte

Sevilla povela, Betis uzvratio u 53.

Sevilla je povela, Betis je izjednačio, a potom imao jedanaesterac za potpuni preokret, no Bono je obranio udarac Nabilu Fekiru.

Trener Seville Julen Lopetegui startao je bez Ivana Rakitića i napadača Youssefa En-Nesyrija, a na početku drugog dijela obojicu je gurnuo u "vatru".

Samo tri minute kasnije gosti su poveli, a pogodak je postigao Suso. Betis je uzvratio u 53. minuti, a pogodak za 1:1 zabio je Sergio Canales iz kaznenog udarca. U 75. minuti Betis je dobio novi jedanaesterac, a premda je Canales bio u igri, pucao je Fekir, no njegov je udarac zaustavio Bono.

January 2, 2021, Sevilla, SEVILLA, SPAIN: Jules Kounde of Sevilla during LaLiga, football match played between Real Betis Balompie and Sevilla Futbol Club at Benito Villamarin Stadium on January 2, 2021 in Sevilla, Spain. 02 Jan 2021,Image: 580474406, License: Rights-managed, Restrictions: NO Argentina, Australia, Bolivia, Brazil, Chile, Colombia, Finland, France, Georgia, Hungary, Japan, Mexico, Netherlands, New Zealand, Poland, Romania, Russia, South Africa, Uruguay, Model Release: no

Real Betis je deveti, Sevilla 5.

"Osjećam se kao da smo pustili da nam pobjegnu dva boda. Trebali smo povesti već u prvom poluvremenu nakon izvrsne predstave, a promašili smo i jedanaesterac," kazao je Betisov veznjak Loren Moron.

Sevilla se trenutačno nalazi na petom mjestu sa 27 bodova, osam manje od vodećeg Atletico Madrida.