NOVI KIKS / Moćni Bayern doživio poraz od 'Farmaceuta': Borussia Dortmund na pauzu odlazi kao prva na ljestvici

Bayern je poveo u 22. minuti kada je na asistenciju Goretzke suparničku mrežu pogodio Kimmich. No, sve se okrenulo u drugom poluvremenu i to nakon dva dosuđena jedanaesterca za domaćina.

19.3.2023.
20:14

U derbi utakmici 25. kola Bundeslige nogometaši Bayera su na domaćem terenu u Leverkusenu svladali minhenski Bayern 2-1.

DERBY DELLA CAPITALE /

Lazio pobijedio Romu: Nastupio i jedan Hrvat

U oba slučaja miran i precizan je bio Argentinac Palacios koji je u 55. minuti izjednačio na 1-1, dok je u 73. prevario Sommera i osigurao svom klubu veliku pobjedu.

Borussia prva na ljestvici

Bio je ovo tek treći ligaški poraz Bayerna ove sezone, a ujedno je time ostao drugi na ljestvici. Ima bod manje od dortmundske Borussije. Bayer je nastavio s penjanjem na ljestvici te je trenutačno na sedmom mjestu. Ujedno je Bayer, kombinirano u Bundesligi i Europskoj ligi, ostvario petu pobjedu u nizu.

Hrvatski reprezentativac Josip Stanišić je za Bayern igrao od 56. minute.