SJAJNA FORMA / Bavarska 'mašina' uhvatila zamah: 'Pregazili' trećeligaša za sedmu utakmicu bez poraza u nizu

Minhenski Bayern je u gostima pobijedio trećeligaša Preussen Muenster s 4-0

26.9.2023.
23:09

U pretposljednjem susretu prvog kola njemačkog DFB Pokala minhenski Bayern je u gostima pobijedio trećeligaša Preussen Muenster s 4-0.

DERBI KOLA /

Najugodnije iznenađenje ove sezone upisalo prvi poraz: Nije im pomogao ni povremeni branič Vatrenih

Već u devetoj minuti Bavarci su poveli pogotkom Chuopo Motinga, a do kraja poluvremena je i definitivno riješeno pitanje pobjednika s nova dva gola. U 40. minuti za 2-0 je pogodio Laimer, dok je u nadoknadi prvog dijela za 3-0 strijelac bio Kraetzig.

U nastavku je Bayern smirio ritam napadanja zadovoljan visokim vodstvom te je postigao još samo jedan pogodak. Sve je zaključeno golom Tela u 86. minuti za konačnih 4-0.

Posljednju utakmicu prvog kola DFB Pokala u srijedu će odigrati Wehen Weisbaden i Leipzig.

FNC 4. studenoga stiže u Beograd, a revanš Croate i Vase pratite ekskluzivno na platformi Voyo