BARIŠIĆ SUDJELOVAO KOD GOLA U REMIJU SVOG RANGERSA: / Hamilton zabio u 94. i spasio bod

Borna Barišić odigrao sjajnu utakmicu

7.2.2021.
15:36

Hrvatski reprezentativac Borna Barišić odigrao je čitav nedjeljni susret za Rangers u 1:1 (0:0) remiju na gostovanju kod Hamilton Academicala u susretu 28. kola škotskog nogometnog prvenstva.

Rangers captain James Tavernier and team mates Scott Wright, Borna Barisic and Steven Davis celebrates after Brian Easton of Hamilton Academical scored an own goal during the Scottish Premiership match at the Fountain of Youth Stadium, Hamilton. Hamilton v Rangers, Scottish Premiership, Football, Fountain of Youth Stadium, Hamilton, Scotland, UK - 07 Feb 2021,Image: 589417212, License: Rights-managed, Restrictions: , Model Release: no

Callachan spasio bod Hamiltonu

Barišić je sudjelovao i u jedinom pogotku svoje momčadi na susretu, njegov prizemni ubačaj u 80. minuti domaći je branič Easton skrenuo u vlastitu mrežu za vodstvo Rangersa. Ipak, u četvrtoj minuti sudačke nadoknade Callachan je uspio spasiti bod Hamiltonu.

Vodeći Rangers sada ima 76 bodova, 21 više uz dvije utakmice više od drugog Celtica, dok je Hamilton posljednji sa 20 bodova, tri manje uz dvije utakmice manje od pretposljednjeg Ross Countyja.