BARCELONA URAGANSKI OTVORILA NOVU SEZONU: / Katalonci napunili Villarrealovu mrežu do vrha, Messi se upisao u povijest

Barcelona je bila prilično efikasna na Koemanovoj premijeri

27.9.2020.
22:56

Nogometaši Barcelone pobijedili su Villarreal sa 4-0 (4-0) u svom prvom nastupu u novoj sezoni španjolskog prvenstva i na premijeri novog trenera Ronalda Koemana.

ZAŠTO SE BARCA RIJEŠILA OVAKVE IGRAČINE? /

Suarezu trebalo samo 20 minuta da pokaže o kakvom se napadaču radi

Odluka o pobjedniku pala je u prvom poluvremenu, kad je Barcelona postigla sva četiri pogotka. Prva dva gola postigao je 17-godišnji Anssu Fati, u 15. minuti na povratnu loptu Jordija Albe, a u 19. minuti na dodavanje Philippea Coutinha.

Fati je zaslužan i za treći Barcelonin pogodak, jer je zbog prekršaja na njemu dosuđen kazneni udarac koji je u 35. minuti realizirao Leo Messi.

Konačnih 4-0 postavio je gostujući branič Torres, koji je ubačaj Messija prema Busquetsu preusmjerio u svoju mrežu.

Na ljestvici vode Betis i Granada koji su iz tri utakmice prikupili po šest bodova, a Real Sociedad i Celta Vigo ih imaju po pet.