Katalonci su se 'rasplali' u drugom poluvremenu

12.8.2024.
22:54
Pofimedia

Barcelona je u prijateljskoj utakmici na pripremama za novu sezonu doživjela težak poraz od francuskog Monaca 3:0.

KAOS /

Tek je došao, a već je u problemima: Barcelona u teškoj financijskoj situaciji muku muči s Olmom

KAOS /

Prvo poluvrijeme donijelo je izjednačenu igru, ali bez pogodaka, a u nastavku se Barca raspala.

Prvo je Camara u 50. zabio za 1:0, sedam minuta kasnije Embolo je udvostručio vodstvo, a konačan rezultat postavio je Mawissa Elebi u 86. minuti.

U sastavu Barcelone nije bilo njihovog najnovijeg pojačanja, Danija Olma koji je stigao za skoro 60 milijuna eura iz RB Leipziga. On se uoči utakmice samo predstavio navijačima.