LOŠE IZDANJE / Barcelona se izblamirala pred svojim navijačima: Jedva su izvukli bod protiv jedne od najslabijih momčadi u ligi

Vodeći Real Madrid ima 13 bodova, drugi je Atletico Madrid sa 11, a Valencia i Real Sociedad imaju po 10 bodova. Barcelona s utakmicom manje je sedma s 8 bodova, dok je Granada 17. sa tri boda.

20.9.2021.
23:10

U susretu 5. kola španjolskog nogometnog prvenstva Barcelona je u ponedjeljak na svom stadionu protiv Granade odigrala 1:1, a izjednačujući pogodak zabila je u 90. minuti.

Granada je povela preko Domingosa Duartea već u 2. minuti. Unatoč stalnog pritiska i dobrih prigoda Barca nikako nije uspijevala zatresti mrežu protivnika sve do 90. minute, kada je za 1:1 pogodio branič Ronald Araujo