KRATKO I JASNO / Barcelona je prvak nakon četiri godine, a pogledajte objavu madridskog Reala na Twitteru kojom su izazvali brojne reakcije

Pobjedom na gostovanju kod Espanyola igrači Barcelone postali su prvaci nakon četiri godine

15.5.2023.
9:43

Barcelona je sav posao protiv gradskog suparnika obavila u prvom poluvremenu postigavši tri gola. Dva puta je bio strijelac Robert Lewandowski u 11. i 40. minuti, a između ta dva pogotka zabio je i Balde u 20.minuti. U nastavku susreta Jules Koundé je u 53. minuti povećao na 4-0, a Espanyol je do kraja susreta ublažio poraz golovima Javija Puada u 73. i Joselua u trećoj minuti sudačke nadoknade.

ODUŠEVIO IH JE /

Modrićev potez odjeknuo u Srbiji, pazite što je napravio nakon utakmice: 'Srbin i Hrvat kao braća'

Najveći rival katalonskog kluba, madridski Real, putem Twittera je uputio poruku kojom je izazvao preko 200 tisuća reakcija: ''Čestitke Barceloni, prvaku La Lige 2022/23.''

Real će se do kraja prvenstva boriti za drugo mjesto s gradskim rivalom Atleticom, a u Ligi prvaka ih očekuje uzvratna utakmica polufinala protiv Manchester Cityja, a obzirom da su Kup već osvojili ova bi sezona za njih mogla biti uspješna, bez obzira na to što su naslov prvaka izgubili od glavnog rivala.