ODUŠEVIO IH JE / Modrićev potez odjeknuo u Srbiji, pazite što je napravio nakon utakmice: 'Srbin i Hrvat kao braća'

Realu je prvenstveni susret došao između dvije polufinalne utakmice Lige prvaka s Manchester Cityjem, a gosti su pružili sjajan otpor

15.5.2023.
9:19
profimedia

U gradskom derbiju Kraljevi su slavili s 1-0, a jedini pogodak postigao je Marco Asensio u 70. minuti utakmice. Ono o čemu se puno priča je trenutak koji se dogodio nakon utakmice u kojem su Luka Modrić i Stefan Mitrović ugodno popričali, izgrlili se i razmijenili dresove.

OVO ĆE MU ZAPAMTITI /

Sudac je bizarnom odlukom izazvao bijes cijelog stadiona, igrači ga okružili: 'Ovo je najveća pljačka ikad'

Fotografije su obišle cijelu Europu i oduševile Srbiju koja se divi našem kapetanu na ovom potezu.

''Mitrović i Modrić se sreli... Zagrljaj Srbina i Hrvata oduševio Europu!'' piše srpski Kurir, a imun na ovaj trenutak koji prikazuje odličan sportski duh nije ostao ni Sportsport.ba, portal iz susjedne BiH: ''Tko bi rekao? Srbin i Hrvat kao braća''.

Inače, Stefan Mitrović u Srbiji je postao omiljen 2014. godine kada je na utakmici Srbije i Albanije skinuo zastavu Velike Albanije s drona koji se našao na stadionu Partizana. Nakon toga došlo je do velikih incidenata na travnjaku, a utakmica je u 42. minuti prekinuta i naknadno dodijeljena Albaniji kao pobjeda od 3-0.