Kraj 22. kola / Badelj zaigrao nakon mjesec i pol, Srna gledao Pašalićevo slavlje

Zaključeno je 22. kolo Serije A s gostujućim trijumfima Lazija i Atalante

4.2.2019.
23:04
AP Images

Nakon mjesec i pol dana, a otprilike toliko je prošlo i od posljednje Lazijeve prvenstvene pobjede, Milan Badelj započeo je utakmicu. Rimljani su slavili na gostovanju kod pretposljednjeg Frosinonea s 1:0, a jedini pogodak postigao je Caicedo u 36. minuti.

Hrvatski reprezentativac izašao je u 57. minuti, dok je cijelu utakmicu za Atalantu na Sardiniji odigrao Mario Pašalić i požutio u završnici utakmice.

On i njegovi slavili su na protiv Cagliarija, a odlučujući trenutak dogodio se u 50. minuti kada je zabio Hateboer. Darijo Srna sve je gledao s klupe, dok su Filip Bradarić i Marko Pajač bili izvan konkurencije.

S nova tri boda i ukupno 35 Atalanta je na petom mjestu samo bod iza četvrtog Milana, dok je Lazio sedmi s istim bodovnim učinkom.