POKLON ZA PSG: / Jedinica Vatrenih primila dva gola u kiksu Monaca

U 30. kolu francuske prve lige, Ligue 1, Monaco je kao domaćin odigrao 2-2 s Reimsom na svojem terenu. Prvi vratar Hrvatske reprezentacije Danijel Subašić odigrao je cijelu utakmicu za domaćine.

11.3.2016.
22:22

Nakon ove utakmice Monaco je ostao drugoplasirana momčad Ligue 1 s 51 bodom, a Reims je 16. s 33 boda. Prvoplasirani PSG ima 74 boda i nakon remija Monaca može pobjedom u nedjelju osigurati četvrti uzastopni naslov prvaka. Parižani za dva dana gostuju kod Troyesa.

Love oduševio

Monaco je poveo već u petoj minuti pogotkom Vágnera Lovea, ali ta prednost domaćina potrajala je samo šest minuta jer je već u 11. napadač Reimsa Charbonnier zabio Suabašiću. Rezulčtat 1-1 stajao je na semaforu do 37. minute, kada je Love svojim drugim golom vratio prednost Monacu.

No, domaćini ipak nisu uspjeli zadržati tu prednost do kraja utakmice jer je u 79. minuti brazilski veznjak Reimsa Diego poravnao na 2-2.