NITKO KAO ON / Ante Rebić je nevjerojatan: Novinar Eurosporta ostao u čudu nakon bizarne predstave kontroverznog Hrvata

Rebić je zabio prekrasan gol za svoj Milan u posljednjoj utakmici

20.2.2022.
10:33

Nogometaši Milana načinili su veliki kiks u borbi za naslov prvaka nakon što su u susretu 26. kola Serie A odigrali tek 2-2 na gostovanju kod "fenjeraša" Salernitane.

PRVI U 2022. /

Rebić projektilom iz velike udaljenosti spasio Milan kod posljednje momčadi lige

Milan je poveo već u petoj minuti golom Juniora Messiasa i činilo se kako će "Rossoneri" lagano do bodova.

No Salernitana je okrenula rezultat preko Federica Bonazzolija (29) i Milana Đurića (72). Hrvatski napadač Ante Rebić vratio je goste u život izjednačivši u 77. minuti na 2-2 sjajnim udarcem s više od 20 metara. Rebić je svoj drugi gol ove sezone zabio 15 minuta nakon što je ušao u igru.

Razočarao pa oduševio

Gosti su u preostalom vremenu jurnuli i po treći gol, međutim Salernitana se uspjela obraniti.

Rebić je protiv Salernitane odigrao poprilično lošu utakmicu, često je gubio je loptu i bio poprilično bezopasan pa su navijači na društvenim mrežama kritizirali njegov nastup, no onda je golčinom vratio Rossonere u život i kritike su postale hvalospjevi.

Ante Rebić

Novinar Eurosporta Siavoush Fallahi priznao je da je Rebić po mnogome unikatan igrač.

"Ante Rebić je najnepredvidljiviji igrač ikada. Može biti najgori igrač na haklu pa onda odlučiti finale Svjetskog prvenstva", napisao je Fallahi.