JOKER S KLUPE / Ante Crnac bacio Poljake u nevjericu. Pogledajte kako je preokrenuo utakmicu

U igru je ušao dok se njegova momčad nalazila u rezultatskom zaostatku

18.2.2024.
9:07

Ante Crnac junak je poljskog Rakowa u pobjedi nad Piastom iz Gliwica. Mladi Hrvat u igru je ušao u 66. minuti, a onda sudjelovao u sva tri pogotka s kojima je njegova momčad došla do velikog preokreta.

EURO NOGOMET /

Budimir dvostruki strijelac u Primeri, a bivši dinamovac u Sloveniji

Nakon što su gosti u 56. minuti poveli preko Dziczeka, deset minuta kasnije strateg Rakowa napravio je trostruku zamjenu i odlično pogodio.

Prvo je u 79. minuti Crnac glavom matirao gostujućeg vratara za 1-1 (pogodak pogledajte OVDJE), a onda je u sudačkoj nadoknadi izborio kazneni udarac kojeg je sigurno realizirao bivši HNL-ovac, Zwolinski.

Na samom kraju, u 104. minuti utakmice, Crnac je upisao i asistenciju za Cebulu koji je postavio konačnih 3-1.

Za Rakow su cijeli susret odigrala još dvojica Hrvata, Fran Tudor i Zoran Arsenić.

Hrvatska u Rumunjskoj može napraviti veliki korak prema prvom mjestu! Dvoboj 28. veljače pratite na Voyo.