UZBUDLJIVO U BUNDESLIGI / Andrej Kramarić namjestio gol Raumu u porazu Hoffenheima. Bayern razbio Freiburg u derbiju

Andrej Kramarić namjestio gol Raumu u porazu Hoffenheima u Bundesligi

2.4.2022.
18:09

Hoffenheim je u subotu poslijepodne poražen kod kuće od Bochuma (1-2) u 28. kolu Bundeslige, a asistenciju za jedini gol domaćina ubilježio je Andrej Kramarić. Bila mu je to 9 asistencija ove sezone u svim natjecanjima. Ima na kontu i 6 golova u 29 utakmica u kojima je nastupio.

'DOBRO OBAVLJEN POSAO' /

Kramarić je Bugarima zabio poput najvećih golgetera: 'To je neka vječna priča, mora netko biti žrtva, ne može se sve zadovoljiti'

Krama u 54. asistirao Raumu

Kramarić je u 54. minuti namjestio gol Raumu za 1-1, no gosti su s dva gola Japanca Asama došli do važne pobjede. Kramarić je imao dvije velike šanse, a odigrao je cijelu utakmicu.

Bayern je u derbiju u Freiburgu pobijedio s 4-1 i opet ima devet bodova više od Dortmunda. Za branitelja naslova zabili su povratnik nakon loma noge Leon Goretzka (58), Serge Gnabry (73), Kingsley Coman (82) i Marcel Sabitzer (90+6), a za Freiburg Nils Petersen u 63. minuti. Josip Stanišić je ostao na klupi Bayerna.

Bayern vodi 6 kola prije kraja s +9 i utakmicom više od Borussije

Šest kola prije kraja prvenstva vodi Bayern sa 66 bodova, Dortmund ima utakmicu manje i 57 bodova, a treći Leverkusen učvrstio se na poziciji s 51 bodom pobijedivši kod kuće Herthu Berlin s 2-1.

Arminia Bielefeld i Stuttgart odigrali su 1-1, Borna Sosa zbog ozljede prepona nije bio u sastavu Stuttgarta.

Eintracht i Greuther Furth su igrali 0-0, a Kristijan Jakić je igrao za domaćine do 84. minute. Furth je zadnji, deset bodova udaljen od spasa.