'IGRAČI RAZUMIJU' / Ancelottija pitali zašto Modriću nije dao ni minutu u posljednjoj utakmici: 'Nisam razgovarao s njim...'

Modrić je u prošlom kolu odigrao samo prvo poluvrijeme i to vrlo slabo

27.9.2023.
22:53

Madridski Real je u dvoboju 7. kola Primere na svom stadionu svladao Las Palmas s 2-0, a Luka Modrić, koji je odigrao jako loše posljednju utakmicu, derbi s Atleticom, je utakmicu odgledao s klupe.

BROJKE NE LAŽU /

Modrić sve češće na klupi: Treba li strahovati naša reprezentacija? Evo što nam je rekao jedan od njegovih prvih trenera

Nije to bila laka pobjeda Kraljevskog kluba jer je bedem kluba s Kanarskih otoka probijen tek u sudačkoj nadoknadi prvog dijela, kada je pogodio Brahim Diaz. U 54. minuti konačnih 2-0 postavio je Joselu. Real je propustio desetak čistih prilika, većinu u prvom dijelu, a istakao se obranama vratar Las Palmasa Alvaro Valle.

Nakon utakmice trener Reala Carlo Ancelotti izašao je pred novinare i odgovarao na njihova pitanja, a prvo je prokomentirao sastav svoje ekipe i osvrnuo se na izostanke dvije zvijezde.

"Modrić i Bellingham bili su umorni. Odlučio sam im dati potreban odmor, želim izbjeći probleme", rekao je Ancelotti.

Potom ga je novinar direktno pitao: "Modrić nije igrao. Jeste li razgovarali s njim i objasnili mu zašto ne igra? Osjeća li se loše nakon derbija u kojem je igrao samo 45 minuta?"

"Nisam razgovarao s njim. Igrači razumiju kad trebaju odmarati i rotirati se. Pokušavam ostvariti najbolji mogući odnos s njima", poručio je Ancelotti.

FNC 4. studenoga stiže u Beograd, a revanš Croate i Vase pratite ekskluzivno na platformi Voyo