HRVATSKI MAESTRO / Ancelotti opet sipa hvalospjeve na račun našeg Luke: 'Stvoren je za najveće utakmice poput ove. Bio je ključan, kao i uvijek...'

Modrić je protiv Cityja igrao do 87. minute, kada ga je zamijenio Nacho Fernandez

10.5.2023.
8:51

Nogometaši Reala i Manchester Cityja odigrali su 1-1 (1-0) u Madridu u utorak, u prvom polufinalnom susretu Lige prvaka, nakon sjajnih pogodaka Viniciusa Juniora Kevina De Bruynea.

PRVA REAKCIJA /

Luka Modrić nije skrivao razočaranje nakon velike bitke: 'Zaslužili smo više. Kome ovo bolje odgovara? Nikome...'

Hrvatski nogometaš Luka Modrić započeo je akciju za gol Reala i istaknuo se nekim vrlo lijepim potezima. Igrao je do 87. minute, kada ga je zamijenio Nacho Fernandez.

Nakon utakmice trener Reala Carlo Ancelotti pohvalio je Modrića i njegov sjajan nastup.

""Modrić i Kroos su stvoreni za najveće utakmice kao što je ova. Oni ih vode, udaraju im ritam i to su radili i protiv Cityja. Takvi igrači su ključni u ovakvim mečevima. Svaka čast mladima, Camavingi, Rodrygu i Viniciusu, ali Modrić i Kroos su im dali presudnu pomoć, kao i uvijek."

Uoči utakmice nogi su predviđali da će Real imati puno problema sa sjajnim Cityjevim napadačem Erlingom Haalandom, koji je u nevjerojatnoj golgeterskoj formi, no on u Madridu nije pokazao gotovo ništa.

Ancelottija su na presici tražili da prokomentira trenera Cityja Pep Guardiole, koji je hvalio Rudigera jer je zaustavio Haalanda. Talijan je na to dao zanimljiv odgovor.

"Uopće se nismo fokusirali na Haalanda. Daleko bitnije bilo nam je zaustaviti De Bruynea i Gündogana između linija. Modrić, Kroos i Valverde tu su napravili sjajan posao", poručio je Ancelotti.