'AKO BARCELONA POSTANE PRVAK, OVO SE NEĆE ZABORAVITI': / Messi i ekipa na stupu srama nakon kontroverzne pobjede

Valladolidu nije dosuđen jedanaesterac nakon što je branič Barcelone Jordi Alba igrao rukom u vlastitom šesnaestercu, a nakon toga im je i isključen igrač

6.4.2021.
8:32

Nogometaši Barcelona ostvarili su važnu pobjedu u borbi za naslov prvaka nakon što su golom Ousmanea Dembelea u sudačkoj nadoknadi slomili Real Valladolid sa 1-0.

BARCELONA JEDVA JEDVICE SLOMILA DAVLJENIKA: /

Zabili im duboko u sudačkoj nadoknadi, a pogledajte im statistiku

Deset minuta prije kraja dogodio se možda i ključni trenutak, Valladolid je ostao s igračem manje, nakon što je Oscar Plano "pocrvenio" zbog svog starta. Barca je u nastavku jurnula po pobjedu i uspjela je zabiti u posljednjim trenucima.

Latre u centru pažnje

Prije nego što je Plano isključen, za Valladolid nije dosuđen čist jedanaesterac nakon što je Jordi Alba igrao rukom u vlastitom šesnaestercu pa se nakon utakmice najviše priča o glavnom sucu Jaimeu Latreu koga su španjolski mediji i nogometni fanovi na društvenim mrežama proglasili najzaslužnijim za ovu pobjedu katalonskog kluba.

"Ako Barca postane prvak, ovo se neće zaboraviti", naslov je teksta u Marci u kojemu su glavna tema Latreuove kontroverzne odluke.

Navijači na društvenim mrežama još su oštriji prema Barceloni i Latreu.

"Barcelona je pobijedila 1:0 zahvaljujući Jaimeu Latreu koji je bio najbolji u njihovoj momčadi", "Kako je dobar posao Latre napravio danas za Barcelonu" i "Sada je sve odlučeno, ovo prvenstvo osvaja Barcelona, je li tako Jaime Latre? Albin penal i Planov crveni katron - sramota", neki su od komentara.