ŽUTA MINUTA / Crnogorci vrijeđali Srbina dok se zagrijavao, on potpuno izgubio živce. Snimka ispada obilazi regiju

Na meti uvreda našao se srpski vratar Predgrag Rajković

28.3.2023.
11:39
Twitter

U prvom kolu kvalifikacija za odlazak na Eurpsko prvenstvo u skupini G Srbija je u Podgorici pobijedila Crnu Goru 2-0 iako je domaćin bio bolji tijekom većeg dijela utakmice.

'SIMPTOMATIČNO JE DA NAM TO RADE' /

Vuku se repovi nakon pobjede Srbije u Podgorici: 'Možda ste vidjeli što se dogodilo prije gola. Samo ću to reći...'

Crnogorci su sve svoje šanse propustili, a gosti su mudro čekali i na kraju dočekali pogodak vrijedan tri boda koji je zabio Vlahović u 78. minuti, a pobjedu je potvrdio drugi svojim golom, u sudačkoj nadoknadi.

Susret je odigran u "vreloj" atmosferi, a napeto je bilo i prije početka same utakmice.

Tijekom zagrijavanja na meti navijača na stadionu "Pod Goricom" našao se rezervni golman srpske reprezentacije Predrag Rajković. Rajkovića su navijači provocirali tako da su spominjali njegovu suprugu Anu i glasinu da je ona imala aferu s Vlahovićem tijekom prošlogodišnjeg Svjetskog prvenstva u Kataru.

"Vlahović ti je** ženu", vikali su navijači, nakon čega je Rajković izgubio živce i napucao loptu. Nakon toga je ušao u raspravu, vikao "Napušite se k***a" pa pljunuo prema njima.

OVDJE možete pogledati kako je to izgledalo.