MESSI ODGOVORIO KRITIČARIMA: / Svi koju su ga već otpisali past će na guzicu kad ovo vide

Argentinac igra u fantastičnoj formi

28.2.2021.
8:56

Nogometaši Barcelone pobijedili su u 26. kolu Primere u gostima kod Seville s 2-0 i probili se na drugu poziciju. Barcelonini napadači Ousmane Dembele i LionelMessi donijeli su Katalancima vrijednu pobjedu kojom su na samo dva boda od vodećeg Atletico Madrida.

POZNATO GDJE ĆE MESSI VJEROJATNO NASTAVITI KARIJERU: /

Marca sve otkrila; 'Trenutačno je najbliže toj opciji'

Dembele je u 29. minuti pogodio na ubačaj Messija, a argentinski čarobnjak se sam upisao u strijelce pet minuta prije kraja nakon duplog pasa s Ilaix Moribom i gola iz tek drugog pokušaja nakon što mu je vratar Bono obranio prvi.

Barcelona's Argentinian forward Lionel Messi celebrates after scoring a goal during the UEFA Champions League round of 16 first leg football match between FC Barcelona and Paris Saint-Germain FC at the Camp Nou stadium in Barcelona on February 16, 2021.,Image: 591435177, License: Rights-managed, Restrictions: , Model Release: no

Messi je i na ovom susretu odgovorio svima onima koji smataju da je za otpis. njegove brojke od početka godine to najbolje govore.

Pogodak Sevilli bio mu je 24. u svim natjecanjima ove sezone, dok u prvenstvu predvodi listu strijelaca s 19 pogodaka. Od početka 2021. ovaj 33-godišnjak u svim je natjecanjima već postigao 14 pogodaka i upisao četiri asistencije. Nitko u najboljih pet europskih liga nije bio uspješan poput njega.

Sve ovo dovodi do zaključka da je prerano govoriti o nekom velikom padu čarobnog Argentinca.