MBAPPE I MODRIĆ NAKON UTAKMICE POKAZALI ŠTO MISLE JEDAN O DRUGOME: / Njihove poruke odjeknule do Madrida

Madridska Marca odmah je posvetila tekst njihovoj prepisci što je razumljivo jer je Francuz prva želja Reala

15.10.2020.
7:59

Nogometaši Francuske još su jednom svladali Hrvatsku i došli do šeste pobjede u osam dvoboja s Vatrenima, nakon što su u dvoboju 4. kola skupine 3 elitnog razreda Lige nacija odigranom u srijedu na Maksimiru slavili sa 2-1 (1-0). Francuska je povela već u osmoj minuti pogotkom Antoinea Griezamanna. Hrvatska je izjednačila u 65. minuti sjajnim pogotkom Nikole Vlašića, a konačnih 2-1 gostima je donio Kylian Mbappe u 79. minuti pogotkom iz odlične akcije.

Nakon utakmice Mbappe je pokazao što misli o hrvatskom kapetanu LukiModriću.

"Totalni respekt Luka Modriću”, napisao je na Instagramu, a na odgovor nije čekao dugo.

"I tebi, zvijezdo", poručio mu je hrvatski kapetan.

Hrvatska, inače, niti u svom osmom pokušaju nije uspjela poraziti Francusku.

Nakon što su prošlog tjedna pobijedili Švicarsku, Vatreni protiv Tricolora nisu uspjeli prekinuti još jednu crnu seriju.

Švicarce smo pobijedili tek u četvrtom pokušaju, dok smo protiv Francuza bez pobjede i nakon osam međusobnih utakmica. Protiv aktualnih svjetskih prvaka sada imamo skor dva remija i šest poraza uz razliku pogodaka 8-19.

Još tri reprezentacije Hrvatska nikada nije pobijedila - Brazil (remi i tri poraza), Portugal (remi i pet poraza) i Škotsku (tri remija i dva poraza).