PRVIJENAC U BUNDESLIGI / Mandžukić konačno zabio

Hrvatski reprezentativac Mario Mandžukić postigao je u 21. nastupu svoj prvi zgoditak za Wolfsburg u 26. kolu Bundeslige.

12.3.2011.
17:14

Mandžukić je svoj prvijenac u Bundesligi postigao u 23. minuti, no njegov pogodak ipak nije donio bodove Wolfsburgu koji je izgubio kod kuće od Nuernberga (1:2). Gosti su oba pogotka postigli u nadoknadi, prvi u drugoj minuti nadoknade prvoga poluvremena, a pobjedonosni u trećoj minuti nakon 90.

Bayern je s čak 6:0 porazio na svom stadionu HSV s tri zgoditka Arjena Robbena, a Danijel Pranjić kod domaćina i Mladen Petrić kod gostiju su odigrali cijelu utakmicu.

Lider Borussia je izgubila na gostovanju kod Hoffenheima s 1:0 pogotkom Ibiševića, a za domaćine je cijelu utakmicu odigrao mladi reprezentativac Boris Vukčević. Kaiserslautern je kod kuće pogotkom Hoffera u 93. minuti porazio Freiburg (2:1), a kod domaćina je Ivo Iličević odigrao svih 90 minuta.