rapsodija u kranjčevićevoj / 'Lokosi' utrpali Istri šest komada i s optimizmom se okreću uzvratu protiv PAOK-a

Na ljestvici vode Osijek i Split sa po četiri boda, dok Lokomotiva i Istra 1961 imaju po tri boda

20.7.2015.
22:12
Grgur Zucko/PIXSELL

U posljednjoj utakmici 2. kola Prve HNL Lokomotiva je deklasirala Istru 1961 6-1 (4-0).

'Lokosi' su u prvom poluvremenu uputili pet udaraca prema suparničkim vratima i pritom zabili čak četiri gola, a u nastavku dodali još dva pogotka. Najbolji igrač utakmice bio je Damir Šovšić koji je postigao dva pogotka i dodao asistenciju, a strijelci za zagrebački sastav bili su i Jan Doležal (21), Marko Kolar (45), Karlo Bručić (66) i Ivan Fiolić (89).

Utješni pogodak za goste zabio je Petar Franjić (58) kojem je to bio već treći pogodak ove sezone. U prvom kolu u pobjedi protiv Slaven Belupa (3-1) bio je dvostruki strijelac.

Na ljestvici vode Osijek i Split sa po četiri boda, dok Lokomotiva i Istra 1961 imaju po tri boda. Na začelju su Zagreb i Slaven Belupo sa po jednim bodom.