dobar posao hrvata / Zubac u prvom startu u Lakersima do 'double-double' učinka: Bogdanović sjajan u pobjedi Indiane

Trojica hrvatskih košarkaša jučer su u NBA ligi upisali dvoznamenkaste cifre

22.12.2018.
10:31
AP Images

Jako dobru večer imala su trojica hrvatskih košarkaša. Bojan Bogdanović odigrao je važnu ulogu u pobjedi Indiana Pacersa, Ivica Zubac na najbolji je mogući način iskoristio minutažu u pobjedi Lakersa, a dvoznamenkast je bio i Ante Žižić u porazu Clevelanda...

Toronto Raptorsi mogu biti zadovoljni svojom večeri, s obzirom na to da su igrali bez Sergea Ibake, Dannyja Greena i Kylea Lowryja. Na svom su parketu bili bolji od Cleveland Cavaliersa rezultatom 126:110 te tako došli do 25. pobjede sezone.

Sedam i pol minuta prije kraja gosti su bili na minus pet (102:97). Susret je prelomljen nekoliko minuta kasnije kada je Leonard ubacio 2+1, nakon čega je ubacio i tricu, a jednu dodao i VanVleet.