IPAK SLAVIO / Zubac i Šarić odlični na gostovanjima, Jokić isključen zbog svađe sa sucima

Nikola Jokić isključen je u drugoj četvrtini utakmice zbog prigovora sucu. Srbinu je zasmetalo što nisu dosudili prekršaj koji je tražio.

13.12.2023.
8:52

Košarkaši LA Clippersa pobijedili su na svom parketu Sacramento Kingse s uvjerljivih 119-99, a hrvatski centar Ivica Zubac je za pobjednike postigao šest koševa uz devet skokova.

ZANIMLJIVA NBA VEČER /

Zubac blokadom donio pobjedu: Šamanić i Bogdanović solidni u porazima

U petoj uzastopnoj pobjedi strijelce Clippersa je s 31 košem predvodio Kawhi Leonard, a po 15 su ubacili James Harden i Norman Powell.

Golden State Warriorsi su poraženi na gostovanju u Phoenixu, gdje su domaći Sunsi slavili sa 119-116.

Dario Šarić je za goste u nešto manje od 20 minuta igre postigao 15 poena uz četiri skoka i jednu asistenciju, a prvi strijelac Warriorsa bio je Stephen Curry s 24 koša. Sunse je predvodio Devin Booker s 32 poena.

Jokić ponovno isključen

Dennver Nuggetsi su na gostovanju pobijedili Chicago Bullse 114:106, Coby White s 26 poena, četiri skoka i osam asistencija je predvodio domaćine, a za aktualne prvake je Reggie Jackson ubacio 25 poena i tome pridodao dva skoka i šest asistencija.

Njegov trener Michael Malone bio je u šoku što su ga isključili, a Jokić je u svom stilu sve prokomentirao nakon utakmice: "Dogodilo se to što se dogodilo. Pretjerao sam, ali riječ koju sam rekao ponekad prođe i bez tehničke pogreške. Nekima se to tolerira. Volim svoj novac pa neću više o tome govoriti."

U subotu, 16. prosinca, očekuje nas spektakularna borilačka večer koju možete pratiti UŽIVO na VOYO platformi. U 19 sati počinje prijenos priredbe najveće regionalne borilačke organizacije - FNC 14 iz Sarajeva, a sat vremena kasnije počinje event vodeće europske MMA organizacije - KSW 89 u poljskom gradu Gliwice.